• Taneczne sukcesy Aleksandry

• I jeszcze jeden sukces z Żar. Nawet w przedszkolu mamy już tancerki na najwyższym poziomie. Aleksandra Żyła z zerówki zajęła ze swoją grupą Ginger Mini pierwsze miejsce w kategorii Hip-hop 6-7 lat. Gratulacje!

• Taneczne sukcesy Asi

• Okazuje się, że taneczne sukcesy odnosi także Joanna Zbrożek. Asia ćwiczy w młodszej grupie wiekowej szkoły tańca Ginger i w turnieju w Żarach zajęła miejsce 1. Kolejny turniej już przed nią. Brawo Asia!

• Taneczne sukcesy Sary

• Nasi uczniowie uczestniczą w wielu zajęciach pozaszkolnych. Odnoszą w nich również sukcesy. Jedna z nich – Sara Borula 13 kwietnia wraz ze swoją grupą taneczną Ginger Juniors brała udział w Ogólnopolskim Festiwalu Open Dance Challenge w Żarach. W festiwalu brały udział 232 prezentacje i 30 zespołów z całej Polski. Grupa Sary zajęła 3 miejsce w kategorii Hip-hop show 12-14 lat. Ogromne brawa dla Sary i jej grupy za mega emocje, wysiłek i zaangażowanie. Już w sobotę 20.04.2024 r. przed Sarą następny turniej - V Ogólnopolski Festiwal Tańca Babimost Dance Show 2024, trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

• Etap Powiatowy Turnieju „Młodzież zapobiega pożarom”

• 10 kwietnia odbyły się Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".  Naszą szkołę reprezentowali: Kaja Mierzejewska, Michał Kuśmierek, Kacper Kaczmarek i Julia Zbrożek oraz absolwentka Maja Walczak. Wszyscy spisali się znakomicie i aż troje z nich awansowało do etapu wojewódzkiego! Są to: Michał, Kaja w kategorii klas 5-8 i Kacper w kategorii klas 1-4. Eliminacje wojewódzkie 26 kwietnia w Słubicach. GRATULACJE i życzymy powodzenia!