• Maluszki - Rodzicom !

•        Dziękujemy Rodzicom, że jesteście z nami – w minionym tygodniu przedszkolaki świętowały Dzień Mamy i Taty, który jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń, będących wyrazem miłości i szacunku dla Rodziców.

Życzenia na Dzień Mamy i Taty to wspaniały sposób na wyrażenie uczuć do obojga Rodziców, za ich miłość, troskę i opiekę, jakimi obdarzają swoje dzieci. Nie zawsze jednak potrafimy ubrać w wyjątkowe słowa to, co chcielibyśmy wyrazić.

Aby uczynić to prostszym, przedszkolaki w różnorodny sposób okazywały Rodzicom swoje uczucia.

• Starszacy - Rodzicom !

•        W przedszkolu w ciągu roku szkolnego dzieci zapraszają swoich najbliższych na uroczystości z okazji Ich święta… W tym roku świętowaliśmy w domu :)

Dzień Matki to jedno z najpiękniejszych świąt w ciągu całego roku, wypełnione kwiatami i serdecznymi życzeniami. Święto to jest wyrazem wdzięczności, szacunku i miłości. Jedno słowo – mama, ileż kryje w sobie treści. Z nim związane są zawsze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa, pierwsze radości, troski, marzenia, tęsknoty. Z najlepszymi życzeniami :)